Реалізація ТМЦ
Виробництво та реалізація коксохімічної продукції

Загальна інформація

Схема процесу реалізації товару через електронні аукціонні торги

На постійній основі проводиться пошук покупців за допомогою інтернет-ресурсів, галузевих каталогів, періодичних видань, а також опрацювання потенційних покупців на регіональному ринку продукції до початку проведення торгів.

Для співпраці з ПрАТ «ЮЖКОКС» покупець повинен пройти в обов'язковому порядку передкваліфікацію і надати необхідні документи согласно перечня регистрационных документов для предквалификации.

Співробітник Підприємства забезпечує потенційному покупцеві:

- можливість візуального огляду Товару, що виноситься на торги;

- допуск покупця в структурний підрозділ Підприємства для ознайомлення з конкретною партією Товару;

- можливості відбору проб з конкретної партії Товару, що виноситься на торги. Розмір проби - кількість, достатню для проведення лабораторних випробувань.

Пропозиції контрагентів, зацікавлених у купівлі, повинні містити:

- максимальну ціну, яку покупець готовий запропонувати за 1 одиницю реалізованої продукції;

- підтвердження 100% передоплати;

- підтвердження базису поставки (вказується в залежності від виду ТМЦ);

- підтвердження огляду або ознайомлення з опису або по фотоматеріалів;

- згоду працювати за типовим договором ПрАТ «ЮЖКОКС»;

- згоду з якістю товару.

Отримання письмового (або електронною поштою) підтвердження покупців про їхню участь в електронних торгах не потрібно. Покупці, внесені до переліків предкваліфіцірованних учасників і запрошуються відповідно до них, або за наданими комерційних пропозицій, на розсуд організатора торгів. До торгів допускаються тільки предкваліфіцірованние контрагенти.

Обов'язковими умовами, без яких допуск не може бути надано, є:

- статус предкваліфіцірованного благонадійного або НЕ предкваліфіцірованного покупця, в разі прийняття по ньому позитивного рішення, оформленого Протоколом;

- наявність необхідних ліцензій і дозвільних документів;

- візуальний огляд Товару покупцем до початку електронних торгів (при необхідності);

- відсутність Покупця серед контрагентів, внесених в «Стоп-перелік учасників».

З 22 червня 2020 року керівництво ПрАТ «ЮЖКОКС» прийняло рішення про поетапний перехід на електронну торгову площадку SmartTender.biz.

 Торги проводяться на електронному торговельному майданчику - ЕТМ SmartTender.biz (Аукціон з обмеженим списком). Інформація про Тендер даного виду доступна на сайті тільки тим Покупцям, які були вказані Продавцем. На ЕТМ SmartTender.biz склад покупців Аукціону з обмеженою кількістю учасників є конфіденційною інформацією і недоступний для інших користувачів.

Запрошення, розсилається Співробітником відділу збуту в форматі електронного повідомлення з торговельного майданчика, із зазначенням таких обов'язкових умов:

- найменування товару;

- обсяг поставки;

- стартова ціна;

- період поставки не більше двох місяців від дати проведення торгів;

- умова оплати 100% передоплата;

- умова поставки (вказується в залежності від виду ТМЦ);

- підтвердження огляду або ознайомлення з опису або по фотоматеріалів;

- згоду з якістю товару;

- згоду працювати за типовим договором ПрАТ «ЮЖКОКС»;

- крок ставки.

У запрошенні повинна бути вказана посилання на електронну торгову площадку для ознайомлення з Правилами проведення торгів. Подаючи ставку контрагент гарантує свою ознайомленість з правилами реалізації на закупівельної майданчику.

Проведення Співробітником Підприємства електронних торгів по реалізації Товару на електронному торговельному майданчику (далі по тексту - «Проведення електронних торгів»). Проведення електронних торгів передбачає:

- подачу заявки адміністратору електронного торговельного майданчика на проведення торгів, або самостійне розміщення торгів на майданчику;

- допомога в наданні учасникам торгів доступу до майданчика (разработана инструкция для участников тендера на электронной площадке);

- збір учасників на призначений час торгів;

- рішення з покупцями проблемних питань в ході торгів (у разі виникнення таких).

Якщо за результатами торгів стартова ціна не перевищена учасниками торгів, на підставі аналізу результатів торгів, організатор торгів залишає за собою право:

- визначити переможця торгів;

- зняти (повністю або частково) товар з торгів;

- додатково провести переговори з метою узгодження остаточної ціни на товар;

- провести повторні торги.

Визначення переможця торгів.

Переможцем торгів визнається учасник торгів, який запропонував в ході торгів максимальну ціну, за інших рівних умов (якщо інший критерій вибору покупця не узгоджений). Хід проведення торгів відбивається в протоколі, протокол торгів видається адміністратором електронній торговій площадкіна підставі якого Директор комерційний дає рекомендації по проведеним торгам. Одночасно з видачею рекомендації щодо реалізації Товару, співробітник відділу збуту направляє з електронного майданчика переможцю електронних торгів повідомлення про визнання його переможцем проведених торгів, тим самим переводить торги на стадію завершення з подальшим переходом в архів.

Анулювання рекомендацій по реалізації Товару, в разі відмови переможця електронних торгів від укладення договору поставки з Підприємством, або від виконання своїх зобов'язань за укладеним договором поставки з Підприємством. Рішення про анулювання приймається в індивідуальному порядку з урахуванням всіх обставин відмови. Право анулювати торги повністю або анулювати рішення про визнання переможцем торгів покупця, який запропонував максимальну ціну і передати право стати переможцем покупцеві, який запропонував наступну максимальну ціну, залишається за ПрАТ «ЮЖКОКС».

Ухвалення рішення про внесення покупців в «Стоп-перелік учасників», в тому числі про термін перебування в «Стоп-перелік учасників», приймається індивідуально за результатами детального розгляду кожного випадку відмови переможця торгів від укладення договору поставки або відмови покупця від виконання своїх зобов'язань.

Період внесення в «Стоп-перелік учасників» залежить від причини внесення. Тривалість терміну перебування в «Стоп-списку учасників» через:

- відмови переможця торгів від укладення договору поставки або специфікації - внесення Термін до 3-х років, або до закінчення дії попередньої кваліфікації;

-відмови переможця торгів від внесення передоплати - внесення Термін до 3-х років, або до закінчення дії попередньої кваліфікації;

- відмови переможця торгів від вивозу виграних лотів - внесення Термін до 3-х років, або до закінчення дії попередньої кваліфікації;

- частковий вивіз виграних лотів з наступною відмовою від вивезення решти виграних лотів - повне позбавлення передкваліфікації без права проходження попередньої кваліфікації повторно;

- відмови від виконання інших зобов'язань- внесення терміном до 1 року;

- надання некоректних даних під час участі в торгах (неправильну адресу ел. пошти, невірна ставка під час проведення торгів) - внесення терміном до 3 місяців;

- розголошення або передача інформації про проведені торгах, що призвела до порушення проведення або зрив торгів - внесення Термін до 3-х років, або до закінчення дії попередньої кваліфікації.

Індивідуально, з урахуванням періоду знаходження в «Стоп-перелік учасників» і з урахуванням поточної ринкової ситуації та попиту на Товар, покупці, що знаходяться в «Стоп-перелік учасників», можуть залучатися до торгів тільки на особливих умовах, які передбачають укладення окремого договору на участь в торгах, який передбачає відповідальність учасника торгів за невиконання умов участі в них або невиконання їх результатів. Обов'язковим пунктом даного договору є: «У разі відмови переможця торгів на електронному майданчику від підписання договору і специфікації протягом 5 робочих днів з моменту направлення Продавцем за допомогою електронної пошти проекту договору та специфікації, Покупець сплачує пеню в розмірі 20% від суми виграних лотів без урахування толеранса при наявності такого».

Покупці, що знаходяться в «Стоп-перелік учасників», не можуть залучатися до торгів на загальних умовах. Дострокове вилучення з «Стоп-перелік учасників» неможливо. При закінченні терміну перебування в «Стоп-перелік учасників» Покупець виключається з переліку автоматично. При необхідності Покупець з «Стоп-перелік учасників» залучається до участі в торгах на підставі укладеного договору на участь в торгах.

 Реалізації Товару включає в себе:

- Забезпечення укладення договору і специфікації до договору в термін не більше 10 робочих днів від дати отримання рекомендації про реалізацію Товару;

- Виставлення рахунку на передоплату Товару відповідно до підписаного в двосторонньому порядку договором / специфікацією;

- Забезпечення поставки Товару відповідно до періоду поставки, зазначеного в договорі / специфікації, підписаному в двосторонньому порядку, після отримання передоплати згідно виставленого рахунку;

- Перевірка Товару, що поставляється (в процесі фізичної навантаження в транспортний засіб) на відповідність заявленому до відвантаження, і згідно з виписаною накладної на відпустку. Припинення можливості розкрадання Товару або його заміни іншим Товаром.

 

Охорона праці наш головний пріоритет

Коксові батареї проектною потужністю 998,375 тис. тонн

Постійне удосконалення технологічних процесів