Новини
Виробництво та реалізація коксохімічної продукції
  • Головна
  • Нове сучасне обладнання - високі результати виробництва

Нове сучасне обладнання - високі результати виробництва.

На ПрАТ «ЮЖКОКС» активними темпами продовжує втілюватися програма капітальних інвестицій і стабілізації виробництва в 2021 році.
В рамках цього проекту в даний час здійснюється складання і монтаж нового коксовиштовхувача №5. Новий агрегат дозволить забезпечити безаварійну та якісну роботу сьомий коксової батареї - максимально скоротити, а то і виключити простої і підвищити її продуктивність.

Після повного демонтажу старого коксовиштовхувача №10, 16 червня цього року стартували роботи зі складання та встановлення нового КВ. В даний момент компаніяТОВ «ОРФЕЙ-ЗАПОРІЖЖЯ» спільно з виробником металоконструкцій і обладнання ПрАТ «СМЗ» здійснюють завершальні роботи по монтажу основних вузлів металоконструкцій і обладнання нового коксовиштовхувача. Також паралельно ведуться електромонтажні роботи компаніями IntechGroup і ПрАТ «СМЗ». В даному напрямку фахівці ПрАТ «СМЗ» виконують шефнадзор за роботами підрядних організацій.На 100% виконані рихтування та заміна залізничних колій для нового коксовиштовхувача в місці збирання, монтаж металоконструкцій і електроустаткування виконаний на 90% і на завершальній стадії зварювальні роботи. До 10 жовтня будуть проводитися пусконалагоджувальні роботи і введення в експлуатацію нового КВ. Всі дії проводяться під чітким керівництвом охорони праці та з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки.Коксовиштовкувачь призначений для виштовхування коксу з печей коксової батареї.

Охорона праці наш головний пріоритет

Коксові батареї проектною потужністю 998,375 тис. тонн

Постійне удосконалення технологічних процесів