Новини
Виробництво та реалізація коксохімічної продукції

Озеленення ЮЖКОКС триває

Цими прохолодними днями на нашому заводі побільшало «бруньок». 81 саджанець берези з’явився вздовж першої дороги заводу та біля території ТЕС. Чорно білі красуні заввишки понад 2,5 метрі утворюють живий паркан, що в свою чергу буде знижувати: екологічні та фізичні впливи на здоров'я співробітників й навантаження на навколишнє середовище району, міста. Також саджанці будуть генерувати чисте повітря й сприяти утриманню: шуму, пилу та викиду шкідливих речовин в атмосферу. Екологічна акція проходила з 18 по 19 листопада, під час другого дня озеленення було висаджено 51 клен Глобозум та 25 кленів гостролистих Роял Ред.

Акція проходила у межах програми з покращення екології на ЮЖКОКС. Прокоментував хід даної акції в.о. генерального директора Олександр Гайдаєнко.

Сьогодні ми провели велику екологічну акцію спільно з підрядними організаціями, які виконують роботи на території підприємства ЮЖКОКС. Це гарний приклад об’єднання бізнесу заради підйому екології в місті. Приємно, що до цієї акції приєднались трудові колективи заводу. Окремо я хотів би відзначити активну участь молодіжної організації ЮЖКОКС, саме за молоддю майбутнє! Їх ми залучаємо до кращого, висадки дерев та благоустрою території підприємства.

На даному місті стояла 20 метрова будівля, котру ми успішно демонтували й в рамках озеленення та рекультивації землі, на даному відрізку землі, висадили понад 35 саджанців берези. У майбутньому ми продовжимо робити такі екологічні акції, плани маємо амбітні. Наша мета зробити кращим не тільки завод, а й місто Камянське.

 

Охорона праці наш головний пріоритет

Коксові батареї проектною потужністю 998,375 тис. тонн

Постійне удосконалення технологічних процесів