Новини
Новини та заходи ПрАТ «ЮЖКОКС»
16 Липня, 2021

З Днем Металурга

З Днем Металурга
04 Червня, 2021

Відкриття модульного комплексу заправки дизельним паливом

25.05.2021 р. на підприємстві ПрАТ "ЮЖКОКС" пройшло урочисте відкриття модульного комплексу заправки дизельним паливом.
04 Червня, 2021

"Забезпечили енергоресурсами"

Є літні і самотні пенсіонери, які мають маленьку пенсію, які не можуть оплатити вартість цілої машини дров, потрібних для опалення. Для таких пенсіонерів зима перетворюється на боротьбу за виживання.
27 Травня, 2021

Завітали в гості школярі

18-го травня до рятувальників 22-ої державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів завітали в гості на пізнавальну екскурсію учні 3 та 4 класу «Новомиколаївської середньої загальноосвітньої школи No2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської міської ради Дніпропетровської області, смт Новомиколаївка.
27 Травня, 2021

Економія електроенергії - важливе завдання збереження наших природних ресурсів!

В автотранспортному цеху ПрАТ "ЮЖКОКС", підрядною організацією ТОВ" Центр Вест Груп " проведена заміна внутрішнього і зовнішнього освітлення в боксах стоянки вантажного транспорту та спецтехніки.
27 Травня, 2021

В рамках святкування Всесвітнього дня Охорони праці пройшов конкурс дитячого малюнка " безпечна праця – це життя і здоров'я!»

Участь у конкурсі взяли діти та онуки працівників підприємства. Завдяки дитячим малюнкам ми побачили те, як діти розуміють безпечну працю на виробництві, і що в їх розумінні Охорона праці і як це впливає на людей і світ в цілому.
25 Травня, 2021

Посади дерево-подаруй планеті життя!

Основні екологічні проблеми нашого міста Кам'янське: запиленість, загазованість, шумові забруднення. Як результат цього: алергічні реакції, вірусні та бактеріальні інфекції і т. д.

25 Травня, 2021

Збільшення обсягів виробництва

Що може бути краще, ніж побити рекорд з видачі коксових печей?

З 26.03.2021 збільшено обсяги виробництва, в середньому видача 198 печей/добу
04 Серпня, 2020

ПРАТ «ЮЖКОКС» 68 років

Шановні колеги!
Вітаємо вас з 68-річчям з дня утворення нашого підприємства!
Нехай цей день стане ще одним кроком на шляху освоєння нових горизонтів, збільшення прибутку, реалізації наших планів і проектів.
19 Липня, 2020

З Днем металурга і гірника!

Щиро вітаємо з професійним святом металургів, гірників, збагачувачів - всіх, хто наполегливо працює і віддає частину свого життя металургійній галузі!
17 Червня, 2020

Зустріч з начальником міського відділу поліції

За ініціативою Генерального директора, відбулася робоча зустріч керівників підприємства з начальником міського відділу поліції.
14 Червня, 2020

Комфорт і безпека під час роботи насамперед!

Для поліпшення умов праці співробітників, і безпечного пересування по території підприємства, Генеральним директором - А. С. Гайдаєнко було прийнято рішення про покупку спеціалізованого взуття фірми Portwest.

Охорона праці наш головний пріоритет

Коксові батареї проектною потужністю 1472 тис. тонн

Постійне удосконалення технологічних процесів