Новости
Производство и реализация коксохимической продукции
  • Главная
  • Проведение открытого слушания по вопросам установки тарифов на производство теплоэнергии

  

     Керуючись вимогами Постанови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №866 от 30.06.2017г «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» ПрАТ «ЮЖКОКС» проводить відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо встановлення цін (тарифів) на виробництво теплоенергії.

     Після проведення відкритого обговорення  (відкритого слухання) матеріали буде надано до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг для розгляду і затвердження у встановленому порядку.

     Відкриті обговорення  (відкриті слухання) відбудуться  20 липня 2018 року о 10-00  у приміщенні Будинку культури ПрАТ «ЮЖКОКС» за адресою: Дніпропетровська область, місто Кам’янське, вул. Вячеслава Чорновола, 1-а.

      Пропозиції та зауваження по питанню, що пропонується  до обговорення, просимо надсилати на електронну адресу: Sekretar.yuzkoks@bkoks.dp.ua із позначкою «Тарифи на виробництво теплової енергії» до  20 липня 2018 року. Для реєстрації пропозицій та зауважень, необхідно зазначити прізвище, ім’я, та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що подала пропозиції та зауваження та контактні данні для здійснення зворотного зв’язку.

Обг'рунтування: Скачать (pdf)

Сертификат соответствия ISO 9001:2015 - №UA 227854/1
Коксовые батареи проектной мощностью 1472 тыс. тонн
Постоянное усовершенствование технологических процессов